» Poradna » Ostatní

Dodíjecí alkalické baterie (RAM) - GrandCell a pod.

Před několika lety jsem si koupil několik alkalických dobíjecích tužkových článků od firmy GrandCell. Byly tehdy slavnostně uvedeny jako baterie s technologií třetího tisíciletí. Pravidelně jsem je dobíjel (jak bylo v návodu doporučeno jsem je dokonce přebíjel) a vydržely mi asi tři roky provozu. V současné době už té kapacity moc nemají, tak jsem šel koupit nové. Ve všech "Elektrách" mne považovali za hňupa který neví, že se alkalické baterie nemohou dobíjet. Může mi někdo dát zprávu jestli se ještě výše uvedené baterie vyrábějí - prodávají - kde bych je mohl případně koupit a pod.

Odpovědi na otázku

V pohodě ti stačí zadat do Google(vyhledat česky): GrandCell

To jsem udělal, našel jsem ale jen staré zprávy a diskuze s datem kolem roku 2003 a internetové obchody se omouvalu, že požadované zboží nemají na skladě a pod.

A nezadával si to náhodou s úvozovkama?? To je běžný trend u spousty lidiček, google má pro vyhledávání svá pravidla, jako i jiné servery. Já jsem srozumitelně napsal co zadat. Výsledky 1 - 10 z asi 19 900 česky psaných stránek pro "GrandCell". (0,02 sekund http://www.tvav.cz/zobraz.phtml

Uvozovky jsem tam nedal, hledal jsem ale Grandcell RAM alkalické dobíjecí, proto mi to udělalo omezený výběr. Děkuji všem za rady.

BTW, o nic nejde co máš prosimtě za browsler po zadání: GrandCellmě IE6 vyhledá 19 900 stráne , hned 1. odkaz: Název Popis Cena (Kč) Grandcell MW 1650 Nabíječka Grandcell MW 1650 je určena pro dobíjení 1 až 4 ks alkalických dobíjec... 440 Grandcell R6 AA Tyto RAM články jsou vybaveny stejnou technologií jako články Pure ENERGY a mají... 40 Grandcell R03 AAA Tyto RAM články jsou vybaveny stejnou technologií jako články Pure ENERGY a mají... 45 Pure ENERGY EV-4B nabíječka na 1-4 články R6/R03 429 Pure ENERGY CP2-B nabíječka na 1-2 články R6/R03 349 Pure ENERGY R6/4 cena za 4 ks 169 Pure ENERGY R6/2 cena za 2 ks 118 Pure ENERGY R03/2 cena za 2 Ks 89 Pure ENERGY EV-4B včetně R6/4 Sada nabíječky EV-4B a akumulátorů R6/4. 790 1 - 9 Ze zobrazených maloobchodních cen Vám poskytneme 10% slevu. Ceny jsou uvedeny včetně DPH. ----------------------------------------------------- --------------------------- Stav objednávky Promo ceny a slevy Obchodní podmínky Hlavní stránka Hledání

http://www.bateriestimex.cz/index.php ké&id=&akc=hledani&fakce=&krokLimit=&& ;idvyrb=778&akc=detailNabíjecí alkalická bateriečislo kat. :2412výrobce :PURE ENERGYrozměr :R6/AA/tužkajed. baleni :1bl (2kusy)cena bez DPH (Kč):75,64 cena s DPH (Kč):90,00 do košíkuDalší informace*Nabíjecí alkalická baterie*Kapacita 1600mAh*Nabíjet pouze v nabíječkách pro alkalické akumulátory*Nepoužívat s jinými typy akumulátorů