» Poradna » Ostatní

Docker - jak přidat službu

Ahoj,začal jsem využívat Balena cloud, díky které mi běží Docker na RPI. Už tam mám nahrané 4 služby, ale ty jsou z balíčku z Githubu. Teď bych tam potřeboval rozjet ještě další služby jen nevím jak je přidat.

Odpovědi na otázku

tak bud si stahnes kontejner, kterej potrebujes, nebo jen pouzijes vhodnej image a tam si to nainstalujes

A co si třeba nastudovat https://www.docker.com/play-with-docker a pak se zeptat na něco konkrétního, s čím si nevíš rady?