» Poradna » Ostatní

Docela dobrý PC ale seka se i Call of duty 1

Dobrý den švára si koupil počítač ze začátku mu šlo snad všechno CoD black ops ,novej tomb raider na max vše i world of tanks jel skoro na max po pár mesícech se mu ted seká i call of duty 1 co to?? co stim?? antivir placený filmů jak nasrá** ale Hard disc 1 TB todle má prosíímWindows 7 home premiumAMD Athlon tm II X2 220 dual-core processorNVIDIA GeForce 6150SE up to 1919MB4GB DDR31TB hard disc prosíím co to je???? ze nic nejde?

Odpovědi na otázku

Ta plečka není na hry.

tak slabe dvoj jadro plus plečka grafika nejen že to je 61++ ale i osekane SE kup grafiku za par stovek třeba 4850 a je to ok a zahraješ si i cod 3 i 4

Jak to asi máme vědět? Můžeme si jen tipnout. 1) Dost pochybuji, že by na tom hrál WoT na max detaily, když je známo to, že i na nových procesorech AMD jedou díky nižšímu výkonu na jádro výrazně hůře než Intel a to nemluvím o takto starém procesoru. rafika také nic moc. Tomb Raier to samé. Když to sotva na max stíhá GTX 980, tak tohle to na max nedá ani kdyby se nevím co. Ale třeba to pustí hratelně na nízké detaily tomu bych věřil.2) Je léto, co teploty? Nepřehřívá se to?3) Je to určitě starší PC. Typuji tak 5let? Může to mít kdekoli chybku, zdroj nafouknuté kondky,atd. Tohle není stroj na moderní hry.Zkuste nějakou diagnostiku. Já si v těchto případech oblíbil OCCT. Ukáže teploty, frekvence, napeětí atd. A to všechno při zátěži. Když PC spadne, tak to má po startu uložené grafy, takže to lze zpětně zkoumat.

teploty? ty jsou upříme v pohode WoT dobra na max ne ale na low to slo:) ale 2 roky ho má a kupoval ho jako herní sestavu takze na prdlacku?????

Jo, nevím za kolik to koupil, ale je to nevýkonný PC s procesorem z roku 2010 (a i tehdy to nebylo nic extra) a grafiku raději nekomentuji.Kdybych dostal korunu pokaždé, když tu někdo napíše, že má teploty v pohodě, tak jsem milionář. Málo kdo to totiž měří dobře, většinou na to koukne až po vypnutí hry a čeká ještě na spuštění programu s měřením teplot. Pak je rozdíl klidně i 20°C. Nemluvě o tom, že se nemusí nutně přehřívat procesor, ale třeba grafika, nebo deska. Deska je ostatně dost častý problém u novějších procesorů AMD. Řeší se to tu tak 1x týdně. Každý to podcení, protože do toho nechce vrážet prachy a pak průšvih.

Teď mi to docvaklo, ta rafika je integrovaná na desce, že? Nemá tam ještě jinou dedikovanou?Porovnání s nejslabší herní grafikou. Podotýkám, že čárka odděluje tisíce, ne desetiny:http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-750-Ti... Na tom by nerozjel ani kalkulačku, když to trochu přeženu.

http://www.videocardbenchmark.net/gpu.phpTato grafika je 7 let stará, v passmarku má 24 bodů, kolem 5000 bodu dle mého mínění se grafika považuje za herníhttp://www.cpubenchmark.net/cpu.php

Srandičky? ☺

troll

Ak to podporuje X6, rozmýšľal by som. Grafika kľudne aj GTX 950, ak lacná stará, možno tak HD 5750, ale pod GTX 750 Ti by som nešiel.

"novej tomb raider na max"na youtubu to jo

Asi tak, o hodně lepší grafiky s tím mají problém... natož utrápená 610ka...

Teraz napíše, že nie na max, ale low a nakoniec, že na SXGA uplne minimum a 15 FPS

Troll, lhář,...

Ak tomu nerozumie, myslí si, že low = max a 15 FPS = optimum, tak nemusí byť klamár. Alebo nevie indentifikovať HW