» Poradna » Web a internet

Dobrý Prohlížeč na prohlíženi Facebooku

Dobrý Prohlížeč na prohlíženi Facebooku.Dobrý den máme na Facebooku uzavřenou skupinu a když chci jít do starších diskuzi,nebo komentářů,dělá to problém,buď se to zpomaluje nebo se to zastaví a hledá hledá spadne apod a musíte znovu.Neznáte nějaký dobrý prohlížeč,který to ustojí a můžete sjet úplně až dolu i na začátek.Hlavně prohlížeč dobrý na prohlížení.DěkujiJana

Odpovědi na otázku

Všechny prohlížeče jsou dostatečně dobré, aby v něm fb fungoval. Čili nelze říci, že by v tomto ohledu byl nějaký prohlížeč lepší. Mě na Firefoxu funguje vše, co potřebuji, ale to je můj subjektivní názor.

Je mi to jasné každému funguje něco jiné,mně to nejde a při tom je vše v pořádku,Děkuji.Pokud by jste náhodou měl nebo věděl kde najít odkaz na Safari ale v češtině i s instalátorem,napište odkaz vyzkoušela bych Moc anglicky neumím.Slyšela jsem,že by mohl být dobrý,ale je to asi jak říkáte/píšete,subjektivní názor.Zatím děkuji.

Safari pro Microsoft Windows se už dost let nevyvíjí. takže dobrý pro Vás určitě nebude.

A Palemon kde ho mohu stáhnout zkusila bych ještě ten,jako poslední možnost.Pokud to není jakou Safari.Děkuji.

Pokud by někdo tady věděl i tak o nějaké alternativě,napište mi,budu čekat a budu ráda za vaše názory,třeba tu něco najdu,co bude vhodné.Zatím děkuji.

FB by měl fungovat bezproblémově na všech populárních prohlížečích: Firefox, Google Chrome, Opera, Vivaldi. Pokud nefunguje, tak žádný méně známý prohlížeč, na tom nebude lépe.

PaleMoon je alternativa k Firefoxu. Stáhnout si ho lze (překvapivě) na stránkách PMhttps://www.palemoon.org/Češtinu si doinstaluješ po instalaci PM kliknutím na odkaz zdehttp://addons.palemoon.org/language-packs/Pak je ještě třeba na CZ v nastavení PM přepnout.

Chrome či Chromium. Tzn. ten co používáte. Problém s ním na uvedeném nemám

Dobře díky,mně to i občas,když jsem dál,přehodí na začátek a jedete znovu,no konec,buď to už nezvládá a je tam těch příspěvku hodně,nebo nevím.s Jinými stránky na Facebooku nemám.Děkuji.

Tady bude spíše problém s výkonem počítače. Napiš ještě o jakou sestavu se jedná.

je otázka, zda nemáš třeba jen "slabý" počítač - napiš sem typ, nebo rovnou typ procesoru a velikost RAM a uvidíme.Jinak jsem pochopil, že na Xichtoknize má docela smysl vypnout podporu aplikací či jak se to jmenuje - zabráníš pak útokům různých svinstev a sníží se náročnost. Ale to jde jen v případě, že tam nehraješ hry a tyhle kraviny nepoužíváš - protože to prostě všechno zmizí.

Osobně bych doporučil Slimjet - http://www.slimjet.com/

Ja len tak OTmáme na Facebooku uzavřenou skupinu ( jehovisti, judaisti, moslimovia, vyznavači Alláha) ?Děkuji Jana , prestan.