» Poradna » Notebooky

Dobrý notebook?

Ahoj, chtěl bych se zeptat co říkáte na tento konkrétní notebook http://www.czc.cz/asus-f555lb-dm076h-bila/1... Využití bych viděl především na sledování filmů, surfování po internetu a hrání her typu GTA V, FarCry 4 atd. (nepotřebuji ultra detaily, ale aspoň takový střed a plynulý chod hry)Chtěl bych slyšet vaše názory na tento tip, po případě jestli by jste si ho sami koupil a pokud ne tak proč. Pokud má někdo již zkušenosti s tímhle notebookem rád si je vyslechnu. Díky moc všem za názory:)

Odpovědi na otázku

Nevím jestli to na střední detaily rozjede ale procesor s "U" je úsporný takže ti to rozjede ale tak na Min.Zkus se kouknout sem: https://www.alza.cz/lenovo-ideapad-z50-75-bla...

No na procesoru u her zase tolik nezáleží ne? Spíš na grafice?

Core i7 U je dostatečné na hry co rozjede 940M. Jinak s novejma hrama moc nepočítej, ideální na hraní her 2012 a starších, u novějších je to na střední až low detaily.

Není to herní notebook, hraním ho můžeš poškodit k vůli nedostatečnému chlazení.

940M zas tak moc nehřeje tak ho nestraš, má příkon pouhých 30 wattů. Stejně tak ten mobilní procesor nepředstavuje riziko.

Takže myslíš, že si nějakou tu hru na něm zahraju, nebo by jsi mi doporučil nějaký jiný železo? :)

940M a Core i7 U je klasická výbrava střední třídy multimediálních notebooků. Měl jsem 840M a v pohodě jsem si zahrál na vysoké detaily hodně her z roku 2012, dnes se náročnost trošku zvýšila ale GTA V či Battlefield Hardline by ti mělo jet na medium, ne vsak ultra narocne hry jako Ryse. Musíš si hlavně určit co vlastně chceš, jestli potřebuješ noťas na práci a do školy kde si občas něco zahraješ nebo chceš opravdu herní stroj, pokud to první máš ten pravý kus, pokud to druhé tak trošku ještě našetři a kup třeba https://www.alza.cz/acer-aspire-v15-nitro-bla... tam ti většina her pojede na vysoké detaily jen třeba u Zaklínače 3 a dalších náročných her půjdeš na střední...

Spíš ta první možnost, nepatřím zrovna mezi nejnáročnější hráče, ale čas od času si nějakou tu hru zahraji. Díky za odpověď :)

Není zač