» Poradna » Windows (a jiné OS)

Dobrý den,mám operační program Windows 8.1 kde se zvětšila stránka Seznamu

Prosím o pomoc.Zvětšila se mě titulní stránka Seznamu i Windows 8.1.Potřebuji to nastavit do původní velikosti,neboli zmenšit,abych viděl i ty kraje textu.

Odpovědi na otázku

To je OS, operační systém. A program - internetový prohlížeč - používáš?

Obecně - jak zapneš svůj "nevychovaný" Seznam, zmáčkni levý Ctrl a minus (pomlčku) a Seznam by se měl scvrknout o cosi...až do potřebné velikosti minusuj.

Rada zcela mimo mísu. Nejde o velikost písma, ale o vykrytí plochy okna IE. To od 16. 4. je v IE špatně interpretováno a řešení na straně uživatele není (musí to řešit poskytovatel, tedy Seznam.cz).

pokud fakt (podle ikony) používáš Internet Explorer, tak s tím co nejdřív přestaň a pořiď si pořádný prohlížeč - např. Firefox:https://www.mozilla.org/cs/firefox/new/protože Internet Explorer už nedoporučuje používat ani Microsoft:https://www.zive.cz/clanky/microsoft-internet...

Problém mají od 16. 4. všichni uživatelé používající Internet Explorer. Řešení zatím není známé. Přejdi na jiný prohlížeč, naimportuj si do něho Oblíbené z IE a máš po starostech, stejně tě to vbrzku čeká (IE už nemá plnou podporu od Microsoftu).

Skvrny na Slunci . Kromě zmíněného seznamu mi občas ( jako na půlhodinu před chvílí ) vypadne stránka tipsport.cz - všechno ostatní jede Prostě pokud si tam přepnu na jiný okno, tak bum - IP adresa tipsport.cz nenalezena, web není dostupný - v chromu, IE nic .....oprava nefunguje - pak to z ničeho nic naskočí ...je to jediná stránka z myriád adres, kde se mi IP adresa ztratí - netrvá to ale nikdy déle než pár minut cca do půl hodiny .....router mám v bytě 4-anténové dělo TP Link Archer C5 AC1200, takže to má do šrotu daleko .....při pokusu o opravu hlásí že širokopásmový modem má potíže a že připojení mezi přístupovým bodem, routerem a blabla bylo přerušeno - nechápu jaké když ostatní milion stránek jede

Zmeň u seba (na routeri/PC) vo sieťových nastaveniach DNS server na niektorý z Public DNS serverov a nepoužívaj ten od svojho poskytovateľa - tie niekedy nemusia správne preložiť URL požiadavku na správnu IP adresu a potom sú tebou popisované problémy.