» Poradna » Mobily

Dobrý den. Potřebuji systému Android pro mobil Prestigio PSP3450 DUO. Vypadl mi totiž systém a žádno

Dobrý den. Potřebuji systému Android pro mobil Prestigio PSP3450 DUO. Vypadl mi totiž systém a žádnou zálohu nemám

Odpovědi na otázku

https://webshare.cz/Já sem to ne ověřoval ale je to z jiného fóra. Někdy by se hodilo využít vyhledavač1. Google.com2. Vyhledat : prestigio psp3450 duo firmware3 A hned to tu máme jako třetí odkazNic bych neříkal kdyby vyhledávání zabralo více času ale je to hned třetí Link...