» Poradna » Ostatní

Dobry den mam problem s pc windows xp dival jsem se na vase videa udelal suoer..

Dobrý den mám problém s mým počítačem windows xp. Díval jsem se na vaše video jak vyčistit počítač ale prořát se hrozně seká. Co stim mám tedy dělat. Nový počitač si nemohu koupit. Jo a mám problém s grafikou je nazelenalá. Obracim se na vás děkuji.

Odpovědi na otázku

Nazelenalá grafika? Asi ti na ní roste mech. Doporučuji nějaký postřik proti plevelu... Jinak na čištění staré instalace windows XP se vykašli a nainstaluj systém znovu čistý.