» Poradna » Ostatní

Dobrý den koupil jsem autorádio a neměl kabel nevíte kde ho sehnat děkuji

Dobrý den koupil jsem autorádio a neměl kabel nevíte kde ho sehnat děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Koupil jsem šroub a neměl matku nevíte kde ji sehnat?

1) tady je PC poradna, ne prodejna autopříslušenství2) přečti si znovu svůj dotaz a zkus použít mozek. Fakt si myslíš, že z toho někdo může uhodnout, co to je za rádio a jaký potřebuješ kabel?

A bylo strašně levné a trochu poškrábané od šroubováku .....

A taky mi sem pls napište kód pro odblokování...

Kabel najdeš v dílně, druhá skříňka, hned první police nahoře.

v predajni kde si to kupil co vraveli? Nechceli namontovat? Tak asi ked skonci covid, ti ho namontuju, ci?

Jelikož jsi kabel NEMĚL, tak logicky ho už máš.

Ano, víme, kde ho sehnat. Ale nepovíme, protože na to jsi se neptal.

Chtěl jsem se podívat do křišťálové koule co je to za rádio a jaký kabel šmudla shání, ale nejde zapnout ani když do ní tluču kladivem. Nevíte, kde by mi ji opravili?

Pokud se takto ptáte, tak asi nejse odborně způsobilá osoba. Víte o tom, že když se v takovém případě do instalace pustíte sám, tak přijdete o záruku?