Dobry den jake hry spustim na pc dell optiplex 760 sff s integrovanou grafikou

dobry den chci se zeptat jaky hry spustim na pc dell optiplex 760 sff cpu intel core duo 2 3.17 Ghz 4GB ram operační system windows 10 pro 64-bit graficka karta je integrovana

Odpovědi na otázku

Starší

TR1, NFS1 a tak. Na kancelPC co ukradol este Marii Terezii ked bola panna nic z poslednych 15 rokov (myslim AAA tituly) nespusti. Ale moze hrat vsetky tie webove hry co niesu vo flashi :) lebo aj ten zrusili.

Solitaire.

Můžeš si zahrát kvalitní hry z doby zhruba před 15-20 lety. Třeba GTA:SA, Vice city, CS 1.6, Trackmania Sunrise, Original, Half-life, FEAR, Quake 3, atd. Z novějších to bude zvládat spíš už jenom hry v prohlížeči a nějaké 2D hry.

Má to GMA 4500, takže leda hry s minimem 3D prvků. Žádnou vysloveně 3D střílečku na tom nespustíš. Spustíš na tom typicky 10-15 let staré hry a to ještě na ty nejnižší detaily. Call of Duty 1, Far Cry 1, první Counter Strike, hry s Half Life engine, atp.

Ked ho das nalezato (moze byt vypnuty) na stol, tak si na nom zahras aj Človeče nezlob se.