» Poradna » Programy

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na sestavení notebooku?

Dobrý den, jmenuji se Jindřich T. a moc rád bych se chtěl obrátit na Vás se žádostí o pomoc, s Vaší pomoci potom sestavit notebook na míru jak se říká, ale nevím jestli to vůbec je možné ale myslím si že ano. Jelikož asi tomu nebudou odpovídat finance, které jsem ochoten do toho investovat a to sice od 22 000 - do 28 000 Kč. předem děkuji za Váš čas.
Měl bych zájem například o nějaký velmi slušný procesor Core2Duo U7600 1.2 GHz Ultra Low Voltage pokud možno i čtyř jádrový, 10/100 bps, WiFi 802.11 a/b/g/n, bluetooth, modem 56 kBit, Webcamera, čtečka otisků prstů, 2xUSB, miniExpressCard, FireWire, čtečka karet, Unikatní design,Tv - tuner, 500 GB SATA 5400rpm a nebo alespoň nějaký podobný velmi dobrý, oprační systém, tak to bych asi viděl na nějakou vistu , třeba premium a také bych i rád Windows 7, to by mi zase tak nevadilo. Váhu tak to bych jsem ale zase tady až tak moc neřešil ale pokud by to bylo do 5 kylo také mi to vadit nebude, měl bych to pro studium a domácí využití, jelikož tomu moc nerozumím, tak i z tohoto důvodu jsem se rozhodl obrátit na Vaší pomoc. Předem Vám děkuji a přeji krásný den.
Na shledanou.

Odpovědi na otázku

ten procesor je velmi slušný? nikoliv, je to sračka. a 4-jádrový je úplný nesmysl.
jinak se podívej na VBI.cz, tam můžeš konfigurovat a ceny jsou dobré. nebo na DELL, tam máš taky konfigurátor