» Poradna » Programy

Dobry den chcel by som sa poradit

Dobry den chcel by som sa poradit planujem si kupit notebook ale neviem aky,mam vybrate 2 notebooky ale neviem ktory je lepsi ak vas mozem poprosit o radu?

Tu su : HP Pavilion dv7-6b90ec Dark Umber

Dell Inspiron Queen 17R černý

alebo nieco lepsie

Odpovědi na otázku

dobrý den chtěl bych odpovědět...

Inspiron je celkem povedený, je to ten co stojí kolem 18 tisíc ?
ten vyhrál jeden test v jednom časopise, sám bych ale radil koupit vyšší (dražší) Dell - Latitude, ten HP taky může bejt jakžtakž dobrý, u Dellu možná bude záruka NBD v ceně, u HP spíše ne, takže by pak jasná páka byla pro Della