» Poradna » Počítačové sítě

Dobrej jaký monitor vybrat k HP Pavilion Gaming Desktop 690-0020

Chtěla bych aby měl display port a 144hz 1-2 ms a G-Sync do 7000 kč

Odpovědi na otázku

mám gtx 1660 6gb myslím jen na full hd nic víc neutáhne si myslím

Do 7k snad žádný G-Sync není. Jen FreeSync s označením "G-Sync compatible". I těch do 7k moc není. Tedy pokud to má být s lepším panelem, větší než 24" a sehnatelné. Pro začátek mrkni na tyto dva: https://www.czc.cz/lg-27gl650f-b-led-monitor... https://www.czc.cz/gigabyte-g27f-led-monitor... Hlavně si prověř, jak zda u nich řádně funguje adaptivní změna frekvence.

Ale chtěla bych tak do 25 palcu 27 mám je to zbytečně moc velké a má jen 60 hzMyslíš žě nvidia gtx 1660 a pro i5 9400f utáhne monitor s full hd a 144hz?

Oba jsou 144 Hz a žádný "zbytečně moc velký" monitor jsem ještě neviděl.Tvá sestava to někde zvládne, někde ne. Záleží na náročnosti hry. Ale od toho koukáš po monitorech s adaptivní změnou frekvence. To ti pomůže tam, kde budou fps pod 144.

Děkuji