» Poradna » Ostatní

Dobré hry pro PC

čau hledám nějeké "novější" hry na tento PCCPU Intel core e8500 3.17 ghz Ram 4gb ddr3 1333mhz GPU Nvidia gts 450 1808mhz gddr5 vram 1 128bitRES 1680x1050 "žánry" triple a,FPS,RPG,horor,CO-OP on 1 pc(neco jako split scrren) ) . 2d/indie a open world (ale jenom ty slabší protože 4gb ram a open world nejde k sobě)a potřeboval bych to rozjet minimálně na medium a 30 fps (nelepší by bylo ultra 60+) ale to je asi jasný xd

Odpovědi na otázku

Problém je 4GB RAM a grafika GTS 450. Na novější hry zapomeň.

no jakoby nemislim 2016,2015 ale třeba 2012 s pěknou grafikou nebo něco jako bioshock infinite ale určite nemyslím gta V COD BO 4 Far cry 5 DOOM..

oprava nemyslím (idiote.. to myslím na sebe XD)

vyzkoušej hry z roku 2010

Mafia 2 nic novějšího mě zrovna nenapadá

díky ale mafii mám ale jinak díky

a muže to bejt něco jako DMC nebo NioR

jo a když tak tady jsou hry který mám :Bayonetta ultra 40fps+Bioshock Infinite MAX stíny na med 40-50 fpsBladed Fury na max asi tak 100fpsCall of Duty- Modern Warfare 3 na max 40-100 fps (záleží jesli je tam ohen )

jo a když tak tady jsou hry který mám :Bayonetta ultra 40fps+Bioshock Infinite MAX stíny na med 40-50 fpsBladed Fury na max asi tak 100fpsCall of Duty- Modern Warfare 3 na max 40-100 fps (záleží jesli je tam ohen) Castlevania Lords of Shadow 2 40fps locknutýCounter Strike Global Offensive na max 60 fps +Dark Souls Prepare to Die Edition na max 60fps +Dishonored na max 40-60fpsDmC Devil May Cry ultra 60fps+ Far Cry 3 stíny low jinak all max 30fps Grand Theft Auto V all na low 40 fps (docela dobrý si myslim)Clive Barker's Jericho ultra 200 fps+League of Legends na max 60fps + Minecraft s mrmepz shaders lite na 50fpsMinecraft Story Mode Episode 8 na max 60fps+Mortal Kombat - Komplete Edition na max 30-100fpsRocket League na max 50 fps Saints Row The Third na max 60fps+ Saints Row Gat out of Hell all na max a stíny na med 40fps+South Park The Fractured But Whole max 60fps+ Team Fortress 2 max 60 fps + The Surge 1280x720 render 50 all na low ssao 25-32 fpsTrine 3 - Artifacts of Power na max 40 fpsUltimate Marvel vs. Capcom 3 na max 60 fps + vše je na 1680x1050 res ale ten surge ne

např.Gothic 3,Zaklínač 1,2 https://www.systemrequirementslab.com/cyri/ zde zjistíš co by jsi mohl spustit

Hraj co tě baví, pokud to pojede pomalu, našetři na celkový upgrade. Zatím aspoň tu grafiku by to chtělo koupit třeba na Sbazaru, k tvým dílům by pomohlo vzít i HD 7970 3GB, tu jsem měl a rozjel na ní úplně vše, teď slouží synovci.

Novejsi a dobre hry obcas nejde dohromady. Castokrat se stane, ze starsi jsou o mnoho lepsi, pripadne se da hledat mimo hlavni smer (indie hry). Vetsinou cim novejsi, tim vice treba vybirat.

Můžeš zkusit: Vietcong, Return to Castle Wolfenstein, Crysis, Heroes: Might & Magic, Call of Juarez, Call of Juarez Bound in Blood, Flatout, Flatout 2, Colin McRae Rally 1-4, Call of Duty United offensive( můžeš zkusit víc dílu Call of Duty), El Matador, Max Payne, Delta Force(klidně všechny díly), Vietcong 2, možná i první Armu, GTA 3, GTA Vice City, GTA San Andreas, Wolfenstein 3D, Madness of the Architect, první Splinter Cell( možná i druhý a třetí), Metin, Need for Speed( více dílů),...