» Poradna » Mobily

Dobrá volba?

Zdravím, radu jakou TV koupit bych nedostal, tedy konkrétní posouzení. Provozovatel kabelové antény už zrušil skoro všechny analogové programy, a protože kvůli nepřítomnosti často využívám nahrávání pořadů na video, rád bych prováděl záznam na flash nebo ext. disk. Předpokládám stejný postup jako při nahrávání na video a napájení ext. disku z USB.Prosím o posouzení, zda moje volba TV Sony Bravia KDL 43WE755 je i z jiných důvodů dobrá.

Odpovědi na otázku

Ahoj to bude velký skok z 20 století do 21 :))ale jinak super volba TV, hodně dobrá televize, zaveď si kabelovku, kup si externí disk s 500GB, a budeš mít vystaráno,,