» Poradna » Programy

Dobra rada nad zlato!!!

Cafte, viem ze sa za dobre rady plati zlatom, no som v nudzi a zlato nemam. O fotakoch nemam ani paru a preto by som potreboval poradit aky digifotak mam kupit. Pozeral som po nete a zapacil sa mi Nikon 7900 no nema stabilizator obrazu, no Canon-om by som taktiez nepohrdol. Asi by som za to vsetko vyvalil 10 tacov...Za odpovede dik

Odpovědi na otázku

Kde niet otazky, tazko davat odpoved

Naco pises ked nemas co...???!!!

http://www.alzasoft.sk/kodak-easyshare-z650-zoom... -digitalni-5x-int-pamet-32mb-sd-mmc-karty-d62240.htm

Dik za super tip...