Dobrá duše na pomoc přez teamviewer? kontrola pc

Krásný den chtěl bych poprosit jestli by se tu nenašel někdo kdo by byl ochotný kouknout mi do pc přez teamviewer a poradit mi.Počítač mi již delší dobu nefunguje jak má kouše se blbne nízke fps předevčírem jsem se rozhodl kompletně restartovat desku, update biosu, reinstalace win a zformátování disků a kompletní aktualizace ovladačů chipsetu a všeho co zákl deska potřebovala. Také win aktualizace jsem všechny dodělal. Pc jsem projel antivirem ale i tak prostě zamrzává nejvíce mě trápí FPS ve hrách pohybuje se normálně okolo 60 ale věčně přeskakuje třeba na 15-27 fps např když vejdu do nějaké ''akce'' nebo vznikne teamfight.Moc bych vám byl vděčný kdyby někdo kdo se v systému nastavení apod vyzná a věnoval by mi chviličku v teamvieweru je tu dost věcí kterým ještě nerozumím a byl bych moc vděčný za pomoc.Krásný den, jsem tu a aktualizuju si stránku téměř nonstop tento problém už bych chtěl vyřešit a hrát v klidu. Jako kdysi :/Teamviever info mohu poslat na FB nebo email nebo sem jak chcete.

Odpovědi na otázku

ty jsi fakt ochoten nechat úplně cizího člověka aby se ti hrabal v kompu? I za předpokladu, že nenarazíš na nějakého vtipálka, nebo někoho s cílem škodit, tak pořád riskuješ neodborný zásah s nulovou zárukou úspěchu.

odnes to do servisu. Po čisté instalaci systému (jestli proběhla korektně) a instalaci VŠECH ovladačů není co nastavovat.