» Poradna » Mobily

Dobrá android hra do 50 kč?

Jak už název říká, hledám nějakou android mobilní hru, která je dobrá a vydrží nějakou tu chvíli, do 50 korun.Předem děkuji za jakýkoliv tip :).

Odpovědi na otázku

Můžeš si nainstalovat moře her zdarma, které vydrží věky.Třeba Clas of Clans. Hraju již 3 roky a není potřeba nic platit.

No, clash of clans mě moc nebere.. já jenom mám na kartě 50 kč, tak bych si za to chtěl koupit nějakou mobilní hru :D

Definuj ,,dobrá hra,,

No, každýmu se líbí něco jiného :), ale budu rád za každý tip.