» Poradna » Programy

Dobrá a levná TV

Zdravím,mohl by jste mi někdo doporučit TV ke konzoli PS3,mám malý prostor a s finacema to taky není nejlepší,tak by jsem chtěl poprosit o doporučení nějaké dobré LCD TV,nebo jiného dobrého zobrazovadla.. :) Tak do 5000,třeba na alza jsou teď výprodeje a tak by se snad dala nějaká najít..Děkuji..

Odpovědi na otázku

S tím limitem si můžete pořídit toto: http://www.alza.cz/22-hyundai-hlf-22906-mp4-... ...

Pokud to nepotřebujete i jako televizi, tak k PS3 lze připojit jakýkoliv LCD monitor s HDMI (případně přes redukci DVI, DP). Např: http://www.alza.cz/lcd-monitory/samsung-p245... ... Ale pozor NENÍ to TV > nemá TV tuner!

toho "Filipesa" - je to Evropa, a ne "šikmovočko", které poslední dobou stojí za prd, a jsou "vyhnaný" jenom přemrštěnou reklamou.

a ještě jedna důležitá poznámka - mysli na "zadní kolečka" = mít co možná nejblíže toho prodejce, nebo servis.
Aby se v případě reklamace /a stát se může všechno/, nedal za poštovné balík.

Philips, uz kvuli tomu LED, ten obraz je proti LCD mnohem lepsi

Já by jsem radši,kdyby to bylo i s TV než jen monitor,ale hlavně aby na tom vypadala dobře ta konzole..

To je požadavek jako na lacné a dobré auto.
Kup to nejlevnější co najdeš a kup to v dobrém obchodu, kde nebude problém to reklamovat. Nic lepšího nevymyslíš. Kvalita levných věcí je stejná, jestli to koupíš u "značky" nebo "neznačky".

Důležité je, z jaké vzdálenosti na to budete čučet - ono 23" je vážně prcek a budete u toho muset sedět přilepený. Já hraji PS3 na 32" z cca 1,5 - 2 metrů a je to tak akorát, ovšem za tu cenu takovou uhlopříčku neseženete.

* 23" a méně

No tak taky okolo 1,5m..Právě to si já dost dobře nedovedu představit..Tak můžete prosím zkusit vybrat i nějakou větší no,třeba o 1 - 2 tisíce..Ale já právě na to moc nemám a na staré TV to je poloviční zážitek.. :(

S tímto rozpočtem si nemůžete moc vyskakovat, jediné obstojné, co jsem našel je: http://lcd-televize.heureka.cz/hyundai-hlf-27741...
Ovšem žádnou zkušenost s ní nemám, tak to berte pouze jako plácanec.

No,já vím.. :( A opravdu je 56 úhlopříčka tak malá?Přece jen,Hyundai televize je trochu divný.. :D

56 cm je opravdu tak malá, to abys na ni při hraní koukal tak z jednoho metru a to za moc pohodlné tedy nepovažuji. Ovšem pokud Ti to bude tak vyhovovat...

Co se týče Hyundai - jak jsem psal, zkušenost s touto TV nemám, ale ke značce, pod jejíž hlavičkou se vyrábí vše od zubních kartáčků, přes pračky, mikrovlnky až po automobily moc důvěru nemám, ale to je pouze subjektivní pocit, nepodložený žádnými fakty.

No takových firem je fakt plno. Siemens tayk vyrábí kde co od spotřební elektroniky po průmyslovou, od motorů, stykače, jističe, regulátory...kde co, to by byl sakra dlouhý seznam

Pravda, pravda.

No možná bych se Hyundai nebál. Je to velká korporace. Když k nám před lety zčalo přicházet audio od Samsungu, taky mi to připadalo divné. "Výrobce ledniček a audio veže?" Ale takových korporací je v Japonsku plno. Samsung má i loděnici či co, viděl jsem dokument, ve kterém popisovali výrobu velké Samsung nákladní lodi, nebo dokonce tankeru? Nebo Yamaha. Motorky, syntezátory, zvukové karty, mixážní pulty, i "živé" hudební nástroje...nebo Hyundai vyráběl (nevím jak dnes) i polovodičové SRAM paměti a asi i jiné integráky. Že tu značku tady neznáme v souvislosti s aduiem/videem neznamená, že je špatná.

A je to značka, ne noname.

BigT [217.66.174.xxx] | 25. 1. 2011 10:41
"Obraz proti LCD je u LED mnohem lěpší"...obraz jasně, ale LED je taky LCD, jen místo podsvětlení výbojkama je tam podsvětlení LEDkama po stranách Skutečný LED, nebo dokonce OLED panel by stál dnes zatím majlant. To, že prodejce uvádí "LED TV" je jedno z mnoha klamání kupujících.

a to jeste nevi ze ten jeho ,,LED" je mozna vetsi sunt nez predchozi generace s trubici, ty nejlevnejsi LED maji elkem nevalnou kvalitu a jen par diod po obvodu ramu a je to !

pak existuje LED ze jsou ty diody po celkem povrchu a sem tam delaji dynamicky kontrast = stmivani atd

pak je jeste kralovska kategorie (to ma samsung TN u jednoho mnt za 10 tisic) kde je jeste tzv RGB-LED

3 ruzne diody delaji bile svetlo a jejich skupiny jsou pod celmy povrchem displeje a take delaji dynamicky kontrast
to je snad vyrobne drazsi nez plazma, jinak skutecne LED displeje = OLED = AMOLED asi na mysli nemel a ty nikdy neprijdou asi
(krome 1 S0NY)

Další blábol chorého mozku - Direct LED neznamená, že takto vybavený model musí zakonitě zvládat i Local Dimming, prvně si něco nastuduj, než budeš zase někomu "radit", blábolisto.

Plazma se da sehnat uz za 15 tisic, to je dobra a levna TV navic na ceske pozemni SD vysilani zdaleka nejlepsi
technologie

Plazma za 15k = vhodny darek pro tchyni.

Fakt?! A Proč?!

Pardon, to byl omyl. Za ty penize samozrejme poridi slusnou plasmovou TV.

Známý nedávno koupil 106" plazmu za 9000,- od Samsungu. Obraz pěkný, vypadá a funguje ok. Jediné co mu tam chybí je d-sub, na noťasu nemá hdmi. Ale za ty prachy skvělá TV.

A má tam něco vypálený?
http://www.windycitizen.com/chicago/weird/2009/12/11/... ...

Ne, je úplně ok. Ale bohužel nevím co je to za typ.

Tam je snad LCD...

Presne tak. Jestli je obraz dobry nebo spatny rozhodne neni dano tim, je-li pouzita LED technologie. Ani u Full LED natoz u Edge LED. Pokud nekdo tvrdi opak, je jen nemyslicim siritelem marketingovych kecu.
Jina vec je, ze v cenove hladine dane tazatelem nelze koupit dobrou TV. Kdyby se smiril s 23" monitorem (1920x1080), tak by se neco slusneho vybrat dalo...

Ale no tak.. :D Určitě sem dá ještě někdo nějaký návrh..Jinak děkuji za vysvětlení LED a vím,že stačí LCD..

Co "no tak"? Libit se Vam to nemusi, ale neudelate s tim nic. :o)))))
Taky bych si pral nove Alpina B5 Biturbo za 300kKc, ale tak nejak mam smulu.

Tak poraďte co nejlepší TV za co nejnižší cenu.. :)

Pokud dobrou levnou TV, tak Samsung UE32C6000. Ale cena je opravdu "trochu" mimo Vas nerealisticky ramec.

PS: Nemelo by Vas mylit, ze za par tisic se daji poridit nepouzitelne monitory s tunerem, vybavene odpadni TN film technologii. Ty vypadaji uveritelne jen na reklamni fotografii. Skutecna TV s normalnim obrazem proste neni tak levna, jak by se nam vsem libilo.

Na televizi koukám tak 1 hodinu za den a kolikrát ani to ne,spíš aby se na tom dali hrát ty hry,přece musí nějaká taková být,ne? :) I tom malém rozmezí..

Co nedovedete pochopit na tom, že za takovou cenu nic skvělého nepořídíte?!
Když můžete "živit" PS3, pak holt k tomu potřebujete rozumné zobrazovadlo!

Ani do 7 000 se třeba nedá nic sehnat?Nečekám zázrak.. :)

Pomalu začínám věřit, že jsi buď opožděný nebo je to celé jen provokace. Nějaké návrhy máš nahoře, tak co ještě chceš ? Peněz máš málo a doufáš v zázrak.

Najdi nejlevnější nové auto. Je dobré? NE, není. Možná pro někoho, kdo má nízké nároky je použitelné. Nic víc.

Tak to jsi mě pobavil.. :D

.

ja myslim ze za 10 se da relativne dobra sehnat ale je to riziko
schvalne zkusime co se da najit

http://cgi.ebay.de/Panasonic-TH-42PX80EA-107... ...

http://cgi.ebay.de/Panasonic-TH-37PG9-Plasma... ...

http://cgi.ebay.de/Panasonic-TH-42PZ85E-106-... ...

http://cgi.ebay.de/Panasonic-TX-P42GW20-Plas... ...

kamos si koupil asi 15 starej Grundig (katodovou displej) za 1000 od nejakyho chlapa na ulici a ted uz mu to jede 2 roky v pohode (ale neni uplne plocha)

Mimo poslední to jsou prastaré vykopávky, dnes dalece překonané!

NEMÁ cenu kupovat cosi s neznámým původem na bazaru!

ze nema ? napr koupil jsem zrcadlovku NIkon se super objektivem za 14 ! v Obamistanu
a super
anebo koupil jsem Dell XPX m1330 (cerveny s GF 8400 a T7300) za 10,5 v Nemecku taky super
ci iPhone 8 GB - super, ale az na skrabance na zadni stene, coz nevadi, navic byly detailne vyfoceny a prodejce je jeste v popisu neuveritelne predimenzoval
a takhle by se dalo pokracovat . . .

Chtěl jste snad napsat: "Rodiče mi koupili..."!

Mimo loňského modelu PDP jsou prastaré vykopávky a kdovíjak byly provozovány! Jen idiot bude v bazaru kupovat takové zboží a za takové ceny a v podstatě bez záruky!

ne deda mi koupil

Plasma: vydrzi 100 000 hodin v provozu . . . mozna jsou vykopavky ale zatracene dobry vykopavky, na dnesni 3D super ultra mozna nemaji ale uz pred XX lety dosahli dokonalosti, clovek k zivotu nepotrebuje lepsi

Zajdi si někde do obchodu, co prodávají konzole nebo tak něco a podívej se, jak co hraje. A podle zoho se rozhodni. Rozdíly mezi TV jsou minimální, pokud zůstaneme v dané cenové kateogrii. Liší se většinou v různých konektorech/modulech. Pokud se koupí cokoliv od relativně kvalitního (vzhledem k ceně) výrobce, tak není co řešit.

Zatím vám tedy děkuji,za vaše rady a asi bude lepší si přišetřit,než kupovat něco hned..

No konečně! Už toto: http://www.datart.cz/katalog/Plazmova-televize... ... by šlo, ale budou nové modely...