» Poradna » Ostatní

DNS-uTorrent

Zdravím.Chtěl bych se zeptat ohledně seedovaní. Používám více zmíněný program uTorrent 2.2.1. a chci seedovat z CzT , ale píše mi to DNS resolution failed for tracker... a nic neodesílám jen občas něco málo. Mám zelenou fajfku v uTorrentu. Nevím jak moc souvisí s tou hláškou když mám privátní IP.Děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

Může to být třeba tím, že tě někdo odposlouchává (přehazují připojení).Nebo to může být tím, že máš debilního antivira.Nebo to může být tím, že ti blbne DNS.Nebo bůh ví čím.Prostě se vyprdni na seedování a natřískej si TB uploadu na CZT pomocí tohoto: https://krakatoa.www3.cz/bittorent/seedbox.php