» Poradna » Programy

DMG

Dobrý den prosím vás mohli byste mi poradit jak otevřít soubor .dmg v win ?

Odpovědi na otázku

to jeo braz jako cd nebo dvd ne? ..zkus alcohol, deamon tools apod. melo by ti to jit

zkus http://vu1tur.eu.org/tools/download.pl... a udela ti to z .dmg => .iso a pak to nahrajes jako virtual cd...

Velmi děkuji ale ještě bych potřeboval radu jak tento program použivat

Koupit počítač od Apple
Pravděpodobně máš se spouštěním pod Windowdows smůlu, protože ve formátu .dmg bývají programy pro Mac OS X.

no to je nejaky Cedecko jakoby a to spsutis pres virtual image..na netu toho najdes..hledej, kdo hleda..najde