Dmácí kino a vibrace

Mám v pokoji takové malé - velké domácí kino. Jsou to dvě bedny Mgnat (320 W) a jeden acme (udělej si sám) subwoofer Bedna 40 x 50 x 50 To zkombinované s Cambridge soundworks 1500.Když to hraje, je to jako na koncertu deep purple.Ptám se, zda vibrace, které tvoří basové vlny mohou nějak poškodit PC (Hlavně disk - WD 1000 BB)Díky

Odpovědi na otázku

To by me taky zajimalo.

Vazne to nikdo nevite???

No ja osobne bych mel spis strach o lidi v mistnosti , ale k dotazu: IMHO byste nemel mit kompl zakrytovany, nebo alespon nejsirsi stenu komplu primo kolmo na reproduktory... prece jenom i bok takovyho MidiToweru ma celkem velkou plochu, ktera by mohla kmity ze vzduchu zachytavat a prenaset je na celou konstrukci PC... To by opravdu HDD, ale i konektorum apod. moc dobre nedelalo.

ZdravimJa mam bednu tesne vedle reprobeden a kdyz to porane vytocim, tak vibruje barak, ale HDD to zatim prezil. Fakt je, ze mam 5400 seagate. Nicmene bych ten HDD z boku oblepil kobercem a pres nej prisrouboval do bedny. Konektorum to samozrejme nevadi.Hurricane