Dĺžka káblov zdroja Corsair VS450

Aká sú dlhá káble Corsair VS450Pretože mám skriňu MidiTower a mATX dosku a zo súčastného zdroja nedočiahne napájanie procesoru a chcem sa opýtať či to z Corsair VS450 dočiahne.Stačí dĺžka netreba odporúčanie na iný zdroj.

Odpovědi na otázku

napájanie CPU má asi 30cm a konektor na MB je predsa hore. Mal by teda dosiahnúť. Ja mám 4PIN vzdialený od zdroja asi 10cm

No ja mám zdroj dole a mATX doska je úplne hore napájanie na dosku dočiahne ale ten 4-pin nedočiahne s týmto starým zdrojom, ale keď má 4-pin 30 cm tak to určite bude stačiť. Ďakujem za odpoveď.

A proč zrovna VSCorasair a ne třeba Corsair CX nebo ještě lepší a spolehlivější Corsair RMx.. U toho posledního můžu potvrdit, že kabel napájení pro CPU je dostatečně dlouhý.. Základní deska mATX je menší, ale je to v podstatě fu(c)k, páč horní část desky je naprosto totožně výškově v úrovni na stěně bedny jako desky ATX, jen spodek té mATX desky bude kratší a bude výše nad úrovní posazeného zdroje, pokud by ta deska byla usazena v bedně ATX. Tedy pokud je deska mATX a bedna rovněž mATX, pak by neměl být problém s kabeláží zdrojů Corsair a nejen u této značky..