» Poradna » Notebooky

Dlouho trvající aktualizace

Dobrý den, mám takový problém. Na svém hodně starém notebooku jsem hrála hru, a najednou se mi sama vypla a plocha „zezelenala“ (zmizely složky i tapeta, jenom zelená obrazovka). Rozhodla jsem se jej restartovat a naběhla mi tam aktualizace. Už se to aktualizuje dvě hodiny a já nevím co s tím, zkoušela jsem ho i vypnout ale nejde. Mám Windows 7 a není to ta aktualizace na Windows 8 nebo 10, tu jsem zamítla.

Odpovědi na otázku

Evičko, raději to svěř někomu, kdo tomu rozumí. Tady bysme evidentně ztráceli čas.