» Poradna » Windows (a jiné OS)

Dlouhé načítání win 10

Dobrý den mám problém vypnul jsem večer počítač další den jsem ho opět zapnul ale další den se nechtěl načíst windows 10 nepustí mě to ani k přihlášení chtěl jsem přeinstalovat na windows 7 přes cd v biosu jsem dal first boot CDROM otevřel jsem boot menu a dal jsem select CDROM naskočil mi zase loading na windows 10 a kdyz už se mi spustilo něco jiného tak mi to napsalo DISK BOOT FAILURE,INSERT SYSTEM DISK AND PRESS ENTER zkoušel jsem jinej hard disk a dela to taky přitom byl funkční disk s win 7 v cdromce mám enter jsem dal a nic děkuji za rady předem.

Odpovědi na otázku

Dobrý den, toto se mi také stalo, nic jsem s tím nedělal a za dva dny se to zase vzpamatovalo. Nevím jestli jsem měl jen štěstí nebo je to opravdu tak.

sory ale prečo sa vrtáš v niečom čomu nerozumieš? pc je pred inštaláciou nového systému natvrdo vypnúť-toto je môj dlhoročný poznatok. následne v bios-e režim legacy nie efi-uefi. až potom sa môžeš zabávať s inštalovaním W7