» Poradna » Notebooky

Dlouhá doba zapínání tabletu

Dobrý den.Tablet Acer B1-770, androit 5.0.1. Po zapnutí se krátce rozsvítí úvodní obrazovka. Po několika vteřinách zhasne a objeví se hláška: Anroid se upgraduje... Optimalizování aplikace 1 z 1. Přitom se točí taková ta malá kružnice. To trvá min. 6 minut. Teprve potom tablet naběhne.Předem děkuji za kvalifikovanou odpověď.Jiří Klimeš

Odpovědi na otázku

Odpoved na aku otazku?

To dělá po každém zapnutí ? Nebo potom už to naběhne,nebo jak tomu porozumět ? Nebo ta aktualizace neproběhne. Jaké jsou parametry ? Velikost úložiště a pod.

Odpověď na co? Chybí nějaká otázka

Otázka. Proč se po každém zapnutí „aktualizuje" když mám automatické aktualizace vypnuté. Před tím to nedělalo. Jak se může aktualizovat, když ještě vlastně není připojen k síti. Nikde jsem nenašel, co se vlastně aktualizuje. Po naběhnutí je prý vše aktuální. Po vypnutí a znovu zapnutí se aktualizace opakuje.

Me se apky aktualizuji i petkrat za pul dne. Vzdy mi to hlasi. Dlouha doba zapinani muze byt hodne apek plna pamet. Koukni kde se da najit stav.

Problém s dlouhou dobou zapínání vyřešen. Sice tomu nerozumím, po zaškrtnutí „Automaticky zjišťovat systémové aktualizace" v nastavení, opět vše v pořádku .

hledám kde v nastavení jsi to našel . Jinak mám stejný problém.

Teď jsem to řešila taky 😁, nastavení, informace o tabletu, aktualizace systému a tam to zaskrtnete.

v položce informace o tabletu mám aktualizace systemu ale nemám možnost nic zaškrtnout. A když na to kliknu tak mě to napíše váš system je aktualní.mám verzi 6.0