» Poradna » Ostatní

Dll knihovna

Dobrý den mám problém, když chci spustit hru LA NOIRE vypisuje se hláška ,,Failed to load library d3dx9_43-dll . Knihovnu jsem si stahoval a vložiz do C wndows win 32 ( i do 64) A furt to samé . Win 7 64 bit. DirectX aktuální. Díky za pomoc

Odpovědi na otázku

Jelikož sis hru jistě koupil na Steamu v akci, tak žádné podobné věci nejsou potřeba. Nehledě na to, že stahování dll knihoven z pochybných zdrojů může dokonale rozhasit systém.

Mám krabicovou verzi ......A stahoval jsem z http://www.dll-files.com/ . Jen nevím jak teď dál

Jelikož je LA NOIRE předělávka z konzole, tak je možné, že ji Váš systém nebo grafika jednoduše nebere, pokud nezabere ani přeinstalace DirectX, tak máte jednoduše smůlu no.

Mám podobný problém a zde se to zřejmě před 2 lety nevyřešilo tak to zkusím oživit. Koupil jsem hru Kobra 11 a chce to d3dx9_37.dllNevíte co s tím (win 8.1)