» Poradna » Notebooky

Dlhý restart hp g6

Nazdar. Neviem ,ale notebook po restarte má asi minútu tmavú obrazovku -pocut iba ventilátora az po tej minúte zacne nabiehat . Robilo to aj pri reinstal win 10, ked doslo k restartu. Vypína normálne.Vsimol som si este,ze ked ho vypnem a odpojím od siete, stlacim tlacidlo zapnutia ,pripojim ku sieti a zapnem , prebehne zapnutie normálne bez dlheho cakania..Nemá niekto nápady?. Notebook bol cistený a preinstalovaný.diik

Odpovědi na otázku

Nikto nevie?Rozmýšľam nad HDD, ale....

Zkus notebook spustit a restartovat s jiným operačním systémem - jestli bude problém přetrvávat, je chyba v hardware. Použij např. bootovací záchranné CD Hirens boot CD ( http://www.hirensbootcd.org/download/ ), v jeho menu zvol MiniXP (obdoba Windows XP).