» Poradna » Programy

DivX5 = spyware jako řemen !!!!

---TOTO NENÍ APRÍL !!!---Instalační balík k kodeky a přehrávačem DivX5 "DivXPro5GAINBundle.exe" , např. z CD PC Worldu 4/2002 je prolezlý spywarem - systémy GATOR a WEB3000. Doporučuji si přečíst při instalaci, co všechno "někam odesílá"... Je to pikantní, že takovýto zasfiněný soft je ve stejném čísle, kde se popisuje antispywarový program Ad-Aware (mimochodem 26/3/2002 byla vypuštěna nová verze: 5.7). Velmi doporučuji nainstalovaný DivX balík projet tímto programem a 6 nalezených spy-odkazů smazat.

Odpovědi na otázku

No, nemám s tím zkušenost, ale myslím, že DivX 5.0 potom nebude fungovat

Juknes co ti bezi za aplikaci, killnes ji a zakazes ji automaticky spoustet a mas klid DivX5Pro sou funkcni i pote

JO JO spywar obsahuje !! Ale je i verze bez reklam a bez spyware :o)) tu si obstarej !!

dobre rano!! ako to ze si nezistite nieco o tom co budete pouzivat ? ked uz to chcete mat zadara, tak potom iba s reklamou. to je dan za free, ak mozes tiez ti odporucam verziu " platenu".

No ved ano, to vie predsa kazdy - precitaj si domovsku stranku divx, a zistis, ze existuju tri verzie - jedna orezana ale bez reklam, druha plna s reklamami a tretia plna platena a bez reklam. Sam sa mozes dobrovolne rozhodnut, ktoru budes pouzivat.