Divx to dvd

Delal sem si s divx filmu DVDcko, a ted se mi vse ulozilo titulky do png, film do mpv a zvuk do wav, pak jeste nejake male souboru tipu avs, ini, atd.. a ted nevim co s tim potrebuji to vypalit jako DVD film, poradi nekdo jak s toho udelat iso soubor ci voby? predem dikes

Odpovědi na otázku

Log souboru programu dvd2svcdWNASPI32.DLL 4.71.2.0-------------------------------------------------------- - 04/06/2006 12:02:01- AVI to SVCD Conversion- AVI2DVD ver. 1.2.3 build 1-------------------------------------------------------- Initializing- D:\Keeping Mumpředělat.aviInitializing finished.Saving Subtitles ini file----------------------------------------------------- ---- 04/06/2006 12:02:07- Free on drive C: 17069.33 mb- AUDIO Extraction----------------------------------------------- ---------Undoing Nandubs 1152 BlockAlign value to 1Redoing Nandubs 1152 BlockAlign valueAudio extraction finished.----------------------------------------------------- ---- 04/06/2006 12:03:25- Free on drive C: 16956.92 mb- AUDIO conversion----------------------------------------------- --------------------------------------------------------- --------- 04/06/2006 12:03:28- Free on drive C: 16956.91 mb- AUDIO conversion----------------------------------------------- ---------Converting MP2 to WAV. Filename: C:\Program Files\DVD2SVCD\Movie\Extracted_audio_1.mpaExecuting MADPlay (mp2 to wav). Commandline:"C:\Program Files\DVD2SVCD\MADPlay\madplay.exe" --quiet --output=wave:"C:\Program Files\DVD2SVCD\Movie\Encoded_audio_1.mpa.wav" "C:\Program Files\DVD2SVCD\Movie\Extracted_audio_1.mpa"Conversion (mp2 to wav) of C:\Program Files\DVD2SVCD\Movie\Extracted_audio_1.mpa finished.Encoding Audio. Filename: C:\Program Files\DVD2SVCD\Movie\Extracted_audio_1.mpaExecuting BeSweet. Commandline:"C:\Program Files\DVD2SVCD\BeSweet\BeSweet.exe" -core( -input "C:\Program Files\DVD2SVCD\Movie\Encoded_audio_1.mpa.wav" -output "C:\PROGRA~1\DVD2SVCD\Movie\Encoded_audio_1.mpa" -payload -logfile "C:\PROGRA~1\DVD2SVCD\Movie\Encoded_audio_1.log" )Audio conversion of C:\Program Files\DVD2SVCD\Movie\Extracted_audio_1.mpa finished.Audio conversion finished.----------------------------------------------------- ---- 04/06/2006 12:09:12- Free on drive C: 14782.60 mb- Video Encoding using Cinema Craft---------------------------------------------------- Ukázat celý příspěvek

--------------------------------------------------------- 04/06/2006 13:47:38- Free on drive C: 10407.44 mb- Multiplexing Audio and Video---------------------------------------------------- ----Executing MPlex. Commandline:"C:\Program Files\DVD2SVCD\DVDAuthor\mplex.exe" -f 8 -o "C:\Program Files\DVD2SVCD\Movie\MPlex_Muxed_File00.mpg" "C:\Program Files\DVD2SVCD\Movie\Encoded_Video_CCE_PAL.mpv" "C:\Program Files\DVD2SVCD\Movie\Encoded_audio_1.mpa" --------------------------------------------------------- 04/06/2006 13:47:41- Free on drive C: 10407.44 mb- Determining length of audio---------------------------------------------------- ----Analyzing finished.Saving Subtitle Timecodes.SVCD subtitles.--------------------------------------------------------- 04/06/2006 13:48:47- Free on drive C: 10402.18 mb- Multiplexing Subtitles------------------------------------------------ --------Executing SpuMux. Commandline:"C:\Program Files\DVD2SVCD\DVDAuthor\spumux.exe" -m dvd -s 0 "C:\Program Files\DVD2SVCD\Movie\cs1-1.xml" "C:\Program Files\DVD2SVCD\Movie\MPlex_Muxed_File00-subbed.mpg"SpuMux failed for unknown reasons!For details open: "C:\Program Files\DVD2SVCD\Movie\SpuMux_log.txt"

To jsou skutečně dobré rady, řekl bych na úrovni. Asi Marek je eso, když si neví rady jak vypálit ISO, ale vaše žblebty zvládne levou zadní. Nechcete si najít poradnu pro odborníky? Tam byste se asi vyřádili líp.

Ty chytraku ono to zadne iso nevytvori chapes?!? Asi ne,co?

Promiň už to chápu, ty si poradíš s předchozímui radami, ale proč potom ten primitivní dotaz?