» Poradna » Programy

DivX do DVD

Dobrý deň,

Mám jednu otázku... Dalo by sa z obyčajného filmu DivX urobiť DVD film s adresármi audio_TS a video_ts ?
Viem, že kvalita nebude ako dvd

Ďakujem za odpovede

Odpovědi na otázku

Google: divx to dvd
Zde treba podrobny navod: www.cdr.cz ... ...

Niekedy som na to pouzival DivXtoDVD Convereter, ale myslim, ze to vie aj NERO. Slovom existuje na to dost programov, len neviem ktore su free.

Jo Nero to umí - ale myslím, že jen 7 - rozšířená verze a 8

DVDFlick skonvertuje čokolvek do dvd single-dual layer,je to freeware,viz suorceforge.net

Jde to perfektně ConvertXtoDvd,nacíc můžeš vložit i titulky,včetně toho,že si určíš i jejich velikost.