» Poradna » Programy

Divný zvuk

Ahoj,
najednou se mi na PC začal projevovat protivný zvuk, něco jako klap, jako když program ukončí nějakou činnost. Je to na pozadí a nevím k čemu to mám přiřadit. U hodin v liště spuštěných programů se nic neděje. Posledně nainstalovaný program je Spybot.

Díky za pomoc a radu, gero

Odpovědi na otázku

skúsil by som nastaviť systémové zvuky.ovládací panel-zvuky a prideliť ku každej akcii konkrétny zvuk alebo vypnúť...

mám podezření, že máš ve Spybotu povolen zvuk

Díky, už jsem to vystopoval je to od Spybot .

tobě díky, že jsi se ozval - to tady moc lidí neumí
rád jsem pomohl

A dproč se divíš?Máš ve valné většině spíš blbé kidy místo rady.

Nevím, jestli jsem ten podpis nevypnul brzy. No dobře, budeme jumprovat sata na master a slave a přepínat jazyky klávesovou zkratkou pro vypnutí Opery. Vždyť to musí každý vědět, které rady jsou nesmysl.

Naběhne to až po půlnoci.

kejki3 - nerozčiluj se. blbec který má u zadku ještě skořápku, a pro nudle nevidí, ani do zrcadla, aby se mohl podívat na idiota, za to nestojí.

a kejki3 - zapoměli jsme na jednu podstatnou věc.
Jsou prázdniny, a takový usmrkanec, který nemá ani kamarády, protože je blbej a sprostej, tak si léčí svoje komplexy a mindráky tady.
Je to duševní chudák, a určitě ho táta málo řezal.

kejki3-mezi námi udělals dobře-dík.A tomu pokřížkovanýmu seru na tebe jak na placatej kamen a tady něco na čtení-
Centrum Atlas Aktuálně Xchat Žena Počasí oblačno bouřky 21/25°CNa obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - není mapa stránek

--------------------------------------------------------------------------------

Černá kronika Krimi Nehody Katastrofy Celebrity Zajímavosti Sport Vaše Bleskově Speciály Rychlík vrazil do zříceného mostu, zraněných je na sto

Ilustrační foto
větší obrázekAutor: Ondřej Besperát

11:50 | Dnes | Aktualizováno | veš

Studénka (Novojičínsko) - Vlak Eurocity, mířící z Krakova do Prahy, narazil u Studénky do zřícené mostní konstrukce.

Operační střediska záchranářů v kraji jsou zahlcena. "K zásahu přijely všechny složky Integrovaného záchranného systému," řekla Aktuálně.cz mluvčí novojičínské policie Miroslava Michalíková Šálková. Na místo neštěstí míří sanitky z Opavy, Ostravy i Vítkova. Na místě zasahuje i šestnáct hasičských jednotek s třiceti vozy, ke Studénce míří i dva vrtulníky.

Podle mluvčí je situace na místě vážná. "Je tu hodně zraněných, mezi nimi i těžce," dodala.

Česká televize hovoří o minimálně stovce zraněných. Server tn.cz hovoří dokonce o deseti mrtvých. "Zatím jsme vyprostili asi dvacet lehce zraněných," doplnil mluvčí moravskoslezských hasičů Petr Kůdela.

Podle všeho nešlo o chybu strojvedoucího. "Rychlík najel do spadlého kusu silniční konstrukce, jel rychlostí 140 km v hodině," vysvětlil Aktuálně.cz Jan Kučera z Drážní inspekce.

Provoz na trati mezi Olomoucí a Ostravou byl zastaven.

Most vedoucí na okraji Studénky pochází z roku 1961 a s jeho opravou se začalo letos v dubnu. Důvodem rekonstrukce byl velmi špatný stav mostní konstrukce.

kejkl3 - to co se dneska učíš ty, smrade, to já jsem dávno zapoměl.
Mimo slušnosti, kterou jak se jeví, tě nikdo nenaučil.
Opakuji, být tvým tátou, nebo dědou, tak si hodně dlouhuo nesedneš.

Uklidni se,
Dnes jsem u jedné narušené diskuze našel toto: Legendární psychiatr Jaroslav Skála mluvil o lidech s demencí o lidech s osvobozením od ducha. Přemítám, jaké osoby tím mohl myslet?