» Poradna » Web a internet

Divný mezidotaz vyhledávače Google

Zdarec, už se mi to od rána už zase objevuje pokaždé, když zadám vyhledávač google.com . objeví se mi okno s rámečkem pro zatržítko, že nejsem robot a textem dole:.Informace o této stránceNaše systémy zjistily, že vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu. Účelem této stránky je zkontrolovat, zda požadavky odesíláte skutečně vy, a ne robot. Důvod:.Tato stránka se zobrazí, pokud Google automaticky zjistí, že z vaší počítačové sítě přicházejí požadavky, které se zdají být v rozporu se Smluvními podmínkami. Blokování ukončíme krátce poté, co tento provoz ustane. Chcete-li mezitím nadále používat naše služby, vyplňte výše uvedený test CAPTCHA..Tento nežádoucí provoz může způsobovat škodlivý software, plugin prohlížeče nebo skript určený k automatickému odesílání požadavků. ".tak já nevím, jestli je to mým notebookem nebo sítí - na tu komerční síť wifi místního providera je napojeno mraky lidí a adres, ale je pravda, že mi spousta stránek tuhne a dole pořád vyskakuje ZASTAVIT SKRIPT, než konečně po dlouhé době se okno uvolní a můžu rolovat myší - a klidně můžu jít přes mozillu je to to samé....nevím, jestli na mém noutu někdo těží kryptoměnu nebo co - ale mám koupený Kaspersky internet security licenci na 2 roky a ta nic nehlásí .jelikož mě to už síří, stejně přeformátuju disk a udělám znovu čistou instalaci WIN z krabicové licence - ale nevím, jestli to pomůže .....ale nemám tady externí mechaniku, takže to bude až za měsíc, až mi ji dcera přiveze ....Jinak teda nevím, co bych s tím zatím mohl udělat - snad ještě upozornit providera, změnit si heslo na routeru, ale že by byl nějak cinklý router, to se mi nezdá

Odpovědi na otázku

Měsíc čekat nemusíš. Instalačku si stáhni a vytvoř si bootflešku.

Před formátováním disku a čistou instalací bych nejdřív zkusil používat jiný vyhledávač.

Mně to občas otravuje taky, když delší dobu něco vyhledávám. Děje se to i na obyčejném hloupém mobilu Nokia, takže OS na tohle nemá vliv. Je to zase nějaká otravná feature Googlu.

Krasna reinstalacni rozcvicka... a pravdepodobne taky uplne zbytecna protoze na 99% je to problem tveho poskytovatele internetu, resp. toho ze neresi co mu kdo v te siti dela.