» Poradna » Web a internet

Divní smajlíci

Dobrý den, mám takový problém... Reinstaloval jsem windows a pak jsem si nainstaloval mozzilu ale ta mi nahrála nějaký blbý smajlíky na fb.. A teď je mám i na chromu.. Nevíte někdo prosím jak dát normální standardní smajlíky na chrom? Mozzilu jsem už odinstaloval ale furt mám ty jiný smajlíky :( Děkuji za rady

Odpovědi na otázku

Pozri sa do nainštalovaných app. Bude tak nejaký doplnok pre fb

Chrome jsem stahoval nový.. Odinstaloval Mozilu a nainstaloval Chrome a ty smajlíky tam mám taky :(

No to je fakt důležité Kde jsou ty časy, kdy jsme si vystačili s :-oA jde to psát i ručně...dvojtečka, pomlčka (mínus), velké Ddvojtečka, pomlčka (mínus), závorka...

přesně tak... a řesit na fóru tvar a vzhled smailíků...mno co na to říct.

Mozilla Firefox (coz jsi mel patrne na mysli) ti samozrejme nic takoveho nenahrala, protoze jde jen o internetovy prohlizec a takove kraviny nijak neresi.