Divné zvuky z PC

Zdravím! Při hraní některých her, hlavně těch co nejsou náročné, nebo v menu, je z pc slyšet divný zvuk, takové bzučení nebo pískání, po oddělání bočnice je zvuk slyšet z grafiky- MSI R9 270 - rok stará. Zajímá mě co to je za zvuk a zda má vliv na funkčnost. Nahrávku zvuku posílám přes leteckou poštu http://leteckaposta.cz/998396584 , Díky za ohlasy.

Odpovědi na otázku

Klasika, pískající elektronika, zbavíš se jen výměnou kusu, můžeš zkusit servis. V kostce řečeno - tím že ti u nenáročných her renderuje klidně i stovky FPS, tak píská, zapni vertikální synchronizaci, nebo jinak omez FPS a máš klid.

Díky , zkusím omezit fps na 60 snimku.

Super, po omezení fps pískání zmizelo. Díky moc.

Ale nespoléhej na to. Pískání sice není vyloženě závada, ale může to být i projev problému.

Není to závada a ani to není projev žádného problému. Jen jsou z výroby méně odhlučněné cívky měničů napětí. Nemá to na nic vliv, jen to prostě je slyšet.

Pokiaľ sú to cievky, tak mu vrátia kartu s tým, že je to vlastnosť, teda pokiaľ na karte nie je napísané, že je tichá. Ak je napísané, že iba tichý ventilátor, tak to neobstojí.

na škatuli od karty