» Poradna » Notebooky

Divné zvuky v ntb

Dobrý den, nedávno jsem si koupila nový mikrofon, ale na notebooku nefunguje. Notebook mi ho ukazuje, ale když ho zapnu, nic se a ním neděje. Naopak ale s mikrofonem v notebooku je něco špatně. Po každém zapnutí počítače začne vydávat divné nepříjemné zvuky, něco mezi pískáním, šuměním, boucháním, nedokážu to přesně definovat. Hlas mi to vůbec nesnímá, maximálně když bouchnu do klávesnice, ozve se rána, jako ozvěna. Vždy musím počkat až se ntb zapne a načte, abych mohla v nastavení hlasitost mikrofonu vypnout. Po dalším zapnutí ntb je to ale celé odznovu. Nevíte někdo co s tím? Je to vážně otravné.

Odpovědi na otázku

Čemu se divíš, když do toho mlátíš? To není ruská technologie

Neznámý krám* (mikrofon) se po zapojení do neznámého krámu* (notebooku) může chovat neznámo jak (třeba tak, jak popisuješ).*krám = blíže nespecifikovaný HW

Co dodat . Jsi TROLL/5, jen ten muze delat co popisuje.