» Poradna » Mobily

Divné zvuky v MP3 - pravděpodobně chyba karty

zdravím, již párkrát se mi stalo, že na uložené mp3 v telefonu na SD kartě mi blbnou po nějakém čase mp3 ne všechny ale jen některé, to samé vyfocené fotky..u fotek to dělá šedé pruhy (náhled je v pořádku a po otevření fotky je to v pořádku cca 1vteřinu a pak naskočí třeba čtvrtka šedého pruhu a pak zbytek obrázku)u mp3 to dělá divné zvuky viz https://dl.dropboxusercontent.com/u/60642014/Imagine%20Drag... cca 18tá vteřina, kamarádce to dělá také a už i několika dalším lidem, každý máme jiný telefon

Odpovědi na otázku

nevíte někdo čím by to mohlo být a jestli se opravdu jedná o chybu SD karty?