Divne zobrazeni damaged blocks HD v HD tune

Muzete nekdo vysvetlit, proc je na obrazku http://img593.imageshack.us/img593/6117/hdtunealfdisk... pouze 6 policek cervenych, kdyz damaged block je 1.2%, coz je asi 29 policek ??Dekuji za uzitecnou odpoved.

Odpovědi na otázku

spočítej si ty zelený políčka

Zkus použit HDD Regenerator pokusí se vadné sektory opravit

A k cemu to bude ??

lol: To je reakce na pocet zelenych policek. K cemu je potreba znat pocet zelenych policek?

To ti vysvětlím jednoduše. Nezajímej se o ptákoviny nebo naopak si perfektně prověř, co ten grafický výjev znamená.Totiž neplatí relace "jeden chlíveček" - "jeden blok".

spusť chkdsk c: (d:, e: ...) /f /r /x

To nemohu, protoze ten HD nemam u sebe

Pocet vsech policek je 2500.