Divné záseky

Dobrý den,mám PC již 5 let, doteď jel naprosto skvěle, žádný problém.11.11. se mi stalo, že PC přestal reagovat, to jsem hrál hru a u toho poslouchal hudbu. poslední malá část (např. 100 ms) se přehrávala dokola, což dělalo bzučivý zvuk. 12.11. nic, včera dokonce 2x a dnes znova. Pokud jste se už s tímto setkali nebo mi jakkoli dokážete pomoci, pište.Díky předem

Odpovědi na otázku

Dodává, že je to PC s Windows 10. HW když tak doplním

Tohle by celkem klidně mohl být odcházející harddisk. Zkusil bych ho projet důkladným testem. Nebo pro začátek výpis S.M.A.R.T

Mám pouze 2 SSD, jedno od začátku (C) a druhé (D) od 2017, ale koncem 2018 bylo na reklamaci, kterou nám uznali

No tak je otestujte. A nebylo by od veci uvest typy tech disku, abysme zbytecne neresili neco, co neni chyba ale vlastnost.