Divné vodorovné pruhy

Zdravím už nejakou dobu se mi třeba na fotkach v počitači létají divné pruhy nahoru A dolu jsou jakoby průhledné neni to nejak hrozný ale hrozně to kazí dojem třeba z filmu když tam je tmavá čast zrovna a lítají tam pruhy vodorovně nahoru a dolů.

Odpovědi na otázku

Bud neco s os, ovladacem, pripadne to ma neco za sebou uplne.Nejednodussi je si pres unetbootin stahnout kubuntu a nechat si udelat live usb, pokud to bude delat i pod linuxem, tak neco chciplo.

Lcd panel vyloucis napichnutim na externi monitor, pripadne muzes skusit dat natvrdo jen jednu grafiku, pokud jsou dve.

Nemáš to počítače zapojenou nějakou anténu, hifi a podobně

Nene nemám