» Poradna » Ostatní

Divné složky na hlavním disku

Dobrý den,mám otázku. Zrovna jsem si čistil počítač a všiml jsem si že na disku C:\ jsou divné složky s názvy: 1b2cf97fdbe2cb4bffc46bad,57ef1ed71a8c690d78527e9d27c0eeb2 a další složky které jsou prázdné a nic v nich není. Je to vir nebo jen složky vytvořené soubory nebo systémem ?A můžou se smazat ?Předem děkuji :)

Odpovědi na otázku

Takové jsem kdysi míval po aktualizaci antiviru - dělávalo mi to AVG - klidně jsem je potom mazal.

To neplatí. Jsou to dočasné složky OS Windows (nedodělané akce, rozbité aktualizace, občas se na nich podepsuje Framework atd.). Odstranit.

Děkuji :)

Nedodělané akce, rozbité aktualizace... Kecy.