Divné chování integrované zvukovky

Zdravíčko. Mám problém s integrovanou zvukovou kartou v pc.Základní deska: MSI MS-7642 (890GXM-G65)Do pc mám zapojené jen sluchátka s mikrofonem (2 jacky) a tak 4x do týdne mi začne přeskakovat zvuk, přestane fungovat mikrofon. Když se podívám do správce zvuku Realtek, vypadá to, jako kdybych vytahoval a zastrkoval jacky. Kolikrát to ukáže i že jsou aktivní některé zdířky, i když v nich nic není. Zvuk přeskakuje mezi monitorem (HDMI) a sluchátky. Když sluchátka odpojím, dělá to vlastně to samé. Ovladače jsem aktualizoval a zkoušel i jiné verze, ale nepomohlo to. + jsem už za nějakou tu dobu přeinstaloval Windows a to stejně nepomohlo. Nevíte někdo jak to napravit? Předem děkuji za každou reakci, která mi nějak pomůže.

Odpovědi na otázku

Ktere ovladace instalujete? Ty ze stranek Realteku?Jeste je tu moznost pouzit MSI updater (nevzpomenu si z hlavy, jak se ta utilita presne jmenuje)Nedavno jsem resil tu samou situaci a ovladace od MSI, stazene pres updater, fungovaly bez problemu.

Tohle určitě není problém ovladačů, spíš je to hardwarový problém. Buď v desce a nebo ve sluchátkách. Takže zkusit jiná sluchátka a nebo koupit obyčejnou externí zvukovku do USB.