Divně chovající se myš

Zdravím, mám problém. Poslední dobou mi více a více dělá myš to, že buď dělá dvojkliky místo kliku, nebo se samovolně pouští, tzn. když třeba držím okno a přesunuji ho, tak ho ta myš pořád pouští. A většinou mi třeba ještě u toho omylem pustí nějakou aplikaci, když to okno zrovna posouvám po ploše :D zkoušel jsem vyměnit myš, nebo tu myš třeba zkusit na jiném počítači. Vše nasvědčuje tomu, že to přímo myší asi nebude... hledal jsem na internetu různé rady a vyzkoušel jsem asi fakt už všechny. Momentálně projíždím PC už asi druhým antivirákem, jestli to náhodou nezpůsobuje nějaký software, ale myslím si, že test opět nic nenajde. Nemáte nějaké zkušenosti, popřípadě radu? DěkujiPS. Myš není bezdrátová

Odpovědi na otázku

Ak myš na inom pc funguje správne, tak si preinštalujte os, antiviráky problémy s myšou neriešia.

To beru asi jako úplně krajní řešení, no... ale radši bych našel nějaké méně komplikované řešení

... třeba ti brzo chcípne ... nekrmíš ji náhodou málo? ...

Pod tím: " Vše nasvědčuje tomu, že to přímo myší asi nebude..." si máme představit větu: "Jiná myš se na mém PC chová stejně, a tato myš se na jiném PC chová normálně?"Ovšem přesně to samé se mi dělo taky (myš to byla jakási Yenkee). Při krátkém vyzkoušení na jiném PC se také tvářila že je ok. Nakonec (když mi dropla 400GB fotek do koše) jsem přistoupil k její kompletní rozborce hodem o zeď a koupi nové. Od té doby se již problém nezopakoval.

Tou větou jsem myslel, že to vypadá tak, že jiná myš na mém PC dělá to stejné, ale zároveň se obě myši chovají na jiném PC normálně. Nicméně nevylučuju, že to pořád může být tou myší. Mimochodem je také od Yenkee. Zkusím ještě jednou přezkoušet myši a uvidím

Pohledal jsem a byla to tato: https://www.mall.cz/mysi/yenkee-bezdratova-my... Měl jsem ji já i přítelkyně. Jí začala dělat to samé asi o půl roku později.

Double click problém.Můžeš otestovat zdehttps://codepen.io/blink172/pen/vERyxKMikrospínač je v háji.Reklamuj, nebo vyměň.Neuvádíš výrobce, ale u Logitechu je to běžný problém.