» Poradna » Programy

Divné barvy v přehrávačích

Zdravím, nevím přesně, do jaké kategorie toto patří, ale dávám to radši do programů. Cca tři dny nazpět se mi najednou bez mého vlastního přičinění stalo, že mi začaly blbnout následující přehrávače - BS Player a ten přehrávač videí, co už byl nahranej v systému od Windowsů (mám 10ky). V obou těchto přehrávačích se nezobrazují barvy, filmy jsou černobílé a jen občas u něčeho je lehce vidět barva. Zkoušela jsem kroutit nastavením barev ve videu, ale tím se nic nevyřešilo. Zkoušela jsem reinstal BS Playeru - nic! Mám ještě VLC Player, ve kterém se vše zobrazuje normálně, stejně jako jinde mám normální barvy, i videa na Youtube se zobrazují normálně, jen tyhle dva přehrávače se chovají divně. Pokud víte, čím to je a jak to řešit, prosím, napište mi to raději polopatě Budu Vám moc vděčná :)

Odpovědi na otázku

Ve W10 s chybami musíš počítat: není to hotový OS."bez mého vlastního přičinění"To znám, to způsobili Ti dva známí Japonci:Janic a Tosamo Pátrej ve svém svědomí, co jsi instalovala před třemi dny:A/ Chromák (typicky);B/ TuneUp/CCleaner apod. ptákoviny.Co s tím?1) Odinstaluj nesmysly.2) Nastav bezproblémový VLC jako defaultní pro všechny videostreamy.3) K přehrávání videí z lokálních HDD můžeš používat skvělý a nenáročný Media Player Classic:https://mpc-hc.org/downloads/