» Poradna » Ostatní

Divná zpráva na obrazovce

Dobrý den mam problém. Dneska jsem na počítači pracoval a trochu se mi počítač sekl. A najednou se tam objevila zpráva "HAHA, it seems your computer can't handle this crap" nevíte někdo jestli to je normální? Právě teď projíždím poc antivirem. Díky za odpověď

Odpovědi na otázku

Tak si ten Minecraft kup.

?

Ale syn v počítači opravdu má minecraft

A má ho koupený nebo ukradený? ;)

Ukradený?? Doufám že to není trestný on mně totiž furt prosí jestli bych mu ho nekoupil

Zkus hádat, jestli je nebo není krádež trestná...

Takže to je teda minecraftem? A jakou neplechu to ještě může dělat?

Smaže ti to účet v bance a ukradne ti to kolo ze sklepa. Krást se nemá a ukradená hra je stejná jako ukradené kolo. :)

Omyl, z hlediska českých zákonů jsou to dvě diametrálně odlišné věci.

Pro poctivého člověka je to to samé.

Jaka je podle tebe definice poctiveho cloveka?

Nekrade

V tomto kontextu? Ten, který nekrade ani fyzické, ani nefyzické (SW) produkty. Nějaká ještě blbější otázka na skladě?

Blba je tva odpovde, co se tvari jednoduse a vystizne. Nicmene samotne nekradnuti z cloveka poctivce nedela ze? Otazka byla minena vice ze siroka a spise recnicky. To bysme pak mohli rovnou slovo poctivost vynechat a nahradit to slovy zlodej a ne-zlodej. Ja jsem se pozastavil nad tvrzenim zahrnujici pojem poctiveho cloveka, protoze nevim co to znamena. Pod to se da schovad ledasco. Ja mam svoje meritka, ktera muzou zahrnovat 50+ dilcich parametru, ale mam jistotu, ze at se zeptam kohokoliv, tak dostanu vzdy ruzne odpovedi. To si ty nepochopil a ukazal jsi se jako radobychytrak-prudic bez nadhledu.

Jo a aby nejaky omezenec netvrdil a nevymyslel si hlouposti, v zdadnem pripade neuznavam kradeni at uz SW, tak HW, tak cehokoliv jineho. Otazka byla mirena na vyraz poctivy clovek. To jen kdyby zase nekdo chtel vymyslet pribehy ;)

Nekradení z člověka automaticky nedělá poctivého, to je pravda. Ovšem naopak kradení z člověka jednoznačně dělá nepoctivého ;)

Znáte význam slov na začátku? V tomto kontextu?

Tak já považuji za poctivost, že když něco chci používat, tak že si to prostě koupím a nerozlišuju, jestli to je auto nebo PC hra. Raději ani nepočítám, kolik peněz už jsem vrazil celkově do software pro počítač a smartphone. Nejspíš už by za to bylo i nějaké menší auto.

Mas kliku ze jsi tu nedal svoji tzv skrytou emailovou adresu. Uz by jsi mel v emailu z tady verejne wifi zpravu aby jsi se vykoupil za kradez jinak ze te stihne trest za podporu trestne cinnosti.

Místo antiviru použij AdwCleaner a MBAM - oba spusť postupně v nouzovém režimu Windows, všechny nálezy smaž.