» Poradna » Mobily

Divná ikona, ženy ve spodním prádle

Dobrý den,na mobilu se mi objevila divná ikonaobrázek↓ (ta ikona vpravo)http://www.pictu.cz/image.phpKdyž na ní kliknu nebo někdy i samovolně se mi objeví žena ve spodním prádle. Zjistila jsem, že klepnutím na ikonu se otevírá internetová stránka s ženou v aplikaci prohlížeč, která nejde smazat, jen deaktivovat. To jsem udělala, ale nepomohlo to.Před chvílí mi přibyla ta ikona vlevo.Mám android 6.Jak se toho zbavit?Děkuji

Odpovědi na otázku

Odinstaluj všechny nesmysly, co máš nainstalované. Hlavně ty "super hyper free...".

Upřímně si myslím, že jsi na to ani klikat neměl. Mohl sis zasrat telefon nějakým balastem? Já bych šel do resetu z bezpečnostních důvodu.

Omlouvám se Leono, nevšiml jsem si ženského pohlaví :)