» Poradna » Web a internet

Divná e-mailová adresa.

Zdravím zdejší rádce.Nevíte, prosím někdo, co je tohle za poštovní adresu: spc@§§§§§.§§§§§.sparkpostmail.com (čísla jsem nahradil §) ???Nikdy jsem nic takového nepoužil a v poštovním klientovi se mě zobrazuje v "Seznamy adres". Když ji smažu, tak se tam, při dalším zapnutí poštovního klienta (Opera Mail), objeví znovu.Na internetu jsem našel jen tohle: https://www.sparkpost.com/docs/faq/sparkpost-eu-faq/Za vysvětlení o co jde a proč se mě to samo cpe do pošty předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Rozesilatele spamu, co by to bylo jineho

Jenže z této adresy mě nikdy nic nepřišlo. Není na ní žádná zpráva.Jen se zobrazuje samotná adresa v seznamu adres.V kontaktech není, ty jsou zvlášť. Jen je tam položka "Seznamy adres" s touto jedinou adresou.

Oni rozesilaji vetsinou pro jine subjekty (rozumej spammery). A ze by ti od nich nikdy nic neprislo bych se celkem divil Ja kdybych neblokoval jejich servery, tak tu mam zhruba tak 50-100 emailu od nich denne. Mozna ti je jen odmazava spamfiltr v klientovi, takze o nich ani nevis.Proc se ti to ale objevuje v tvem postovnim klientovi nevim - neznam ho.

Možná máš v PC breberky, proveď odvšivení - v nouzovém režimu Windows postupně spusť programy AdwCleaner a MBAM, všechny nálezy smaž.