» Poradna » Programy

Divná chyba USB flashky

Ahoj,rád bych se zeptal na jeden problém, který mám s jednou z flashek co používám. Mám několik různých flashek a všechny fungují na počítači naprosto normálně. Ta, kterou ale díky kapacitě využívám nejvíce, se chová velmi divně. Po připojení do počítače se normálně objeví v Můj počítač. Můžu jí otevřít a procházet soubory. Stačí ale abych otevřel jakýkoliv soubor nebo nějakou formou s daty pracoval a ikona v Můj počítač se najednou změní, už to není taková ta ikona pro "removable disk" ale místo toho se zobrazuje ikona klasické složky. Pokud nechám otevřené to okno se složkou ve flashce, můžu s ní normálně dál pracovat. Když ho ale zavřu a jdu znovu do Můj počítač a chci otevřít kliknutím na daný disk, který je označený jako "removable disk" ale má nyní ikonu klasické složky, objeví se mi hláška Error loading /RECYCLER/........The process cannot access the file because it is being used by another process.A jediné na co můžu kliknout je OK a flashka se neotevře. Co je ale zajímavé, k datům normálně dál přistupovat lze, stačí si otevřít třeba okno s diskem C a v řádku nahoře změnit C na písmeno disku s flashkou, enter a otevře se to normálně. Někdy to ale tuhle hlášku hází i když chci otevřít nějaký program nebo když chci použít zástupce apod. proto to je občas dost otravné a hlavně nechápu v čem je problém.Když flashku odpojím a znovu zapojím, opět se zobrazí klasická ikona removable disk, ale ve chvíli kdy jí otevřu, otevře se jednou normálně a zase se to změní na tu ikonu složky a nejde normálně otevřít.

Odpovědi na otázku

Nemáš v PC breberky?

Ahoj,ne, to naštěstí nemam :D Ale už se mi podařilo zjistit problém. Byl tam nějaký skrytý soubor, který byl poškozený a blokovalo to přístup k flashce, protože to antivir používal a nešlo to smazat. Dal jsem smazat při zapnutí, čili vynucený delete a už to funguje normálně....