» Poradna » Počítačové sítě

Divná cenová politika Telecomu - zrušení ADSL je zdarma, zpomalení rychlosti je za 900,-

Poté, co mě telefonní piráti + Telecom připravili o mnoho tisíc Kč, jsem definitivně zavrhnul vytáčené připojení. Zjistil jsem ovšem po čase, že ADSL od Telecomu za 700 Kč + DPH měsíčně je pro mě zbytečně rychlé, stahovat už nestahuji, stačí mi pomalejší trvalé připojení. Jaké bylo moje překvapení, když mi Telecom sdělil, že přechod na pomalejší tok za 400,- + DPH měsíčně stojí jednorázově 900,-Kč. Přičemž zrušení je zdarma. Takže Telecom mě vlastně svou sofistikovanou cenovou politikou vlastně nutí, abych od něho odešel jinam.a) vidíte v této cenotvorbě nějakou logiku?b) co mi doporučíte, kam přejít?

Odpovědi na otázku

A) Má to zajišťovat stabilitu příjmů. Když to mají takhle pojištěné tak se nemůže stát, že se polovina zákanzíků z ničeho nic rozhodne přejít na nižší tarif a telekomu klesne zjisk.B) Jdi na DSL.cz máš tam forum a poskytovatelech. Tam se zeptej a máš tam pohromadě všechny nabídky.

A nebylo by teda jednodusi pripojeni zrusit a znovu poridit nejaky ten tarif v nejake te jejich akci?Co se divis. Divny lidi = divna firma = monopol to jisti. :o(

uz nevedi jak zarvat,navrhuji poplatek za zvednuti sluchatka ,tak 5-8kc

Jezis, cemu se divis telecom ? " Vice nez jen slova.. "

Nebo:pohnu horou,vyhonim si pero,vyvratim se z uctu

tak nepřemejšlej a odejdi já to udělal taky a jsem spokojenej u Tiscali

nevime kde bydlis ale dnes je vsude bezdrat apod. takze bych se rozloučil c ČT a to navždy (podruhe te vyšplouchly)!Ja osobne od ČT nikdy nic už nechci banda zloděju!Nebo to zruš a treba za měsíc si to registruj znovu na tech 400,-..Nevim jestli to nemaji teda nejak ošetřeny...ale žadný sraní s nima,jako oni s nami!!