» Poradna » Ostatní

Div x player nepřehrává videa

Dnes mi přehrávač videí DIV X plaeyer nepřehrává videa uložená v počítači. Včera ještě normálně, v pořádku.

Odpovědi na otázku

A pozdrav a základní schopnosti napsat slušně otázku včera ještě taky fungovaly?

Omlouvám se, ale snažila jsem se být maximálně stručná. Přehrávání videí ještě včera večer fungovalo, ale to jsem tam také napsala. Jiřina

Stručná odpověď - dejte to někomu spravit. Na otázku - "nejede mi auto, včera jelo, proč?" Se nedá nijak odpovědět.

Na stručnou otázku stručná odpověď: Je to rozbitý.O příčině a řešení se dá diskutovat až po doplnění podrobností:- Jaký DIVX player?- Jaká videa? - Kde jsou uložená? - Na jiném zařízení jdou přehrát?

Skuste nainstalovat VLC playerhttps://www.videolan.org/vlc/index.cs.html